Spójna dekoracja sali weselnej w 5 krokach

dekoracje sali weselnej

Dekoracja sali weselnej to pole do popisu dla Wedding Plannerów i dekoratorów. Z kolei dla wielu Par Młodych, które nie mają profesjonalnego wsparcia — prawdziwa bolączka. Wszyscy marzą o pięknych efektach. Bez względu na wszystko chcemy, aby wystrój był niezapomniany, urokliwy po prostu wyjątkowy. Mam na to kilka sposobów, którymi chętnie dziś się z Wami podzielę!

Gdyby nie detale, nie byłoby wielkich efektów.

William Peter Blatty

Stoły i krzesła

Największą ozdobą sali weselnej są zazwyczaj krzesła i stoły. Pierwszą decyzją do podjęcia jest układ stołów i ich rodzaj. Każdy z nich ma swoje atuty, dlatego dobrze przemyśl, czy wybrać prostokątne, czy okrągłe stoły,
Warto zwrócić uwagę na to, czy obrusy sięgają ziemi, w jakim są kolorze. Zapytaj także o rodzaj serwetek, jest w ofercie standardowej. Pamiętaj, na stole weselnym powinny znaleźć się materiałowe serwetki!
Krzesła to drugi bardzo istotny element wystroju sali weselnej. Potrafią wspaniale ozdobić przestrzeń, ale te średniej urody, mogą też popsuć cały efekt. Krzesła można wypożyczyć lub ozdobić pokrowcem i wstążkami.

Wyobraź sobie, o ile dostojniej wyglądałby ten stół z obrusem do ziemi…

Kwiaty na sali weselnej

Rośliny to prawdziwy temat rzeka! Nie ma nic piękniejszego od naturalnych ozdób bosko wypełniających przestrzeń. Moja rada jest prosta — wybierz kilka rodzajów kwiatów, które najbardziej lubisz. Takich, które kolorystycznie odpowiadają koncepcji wizualnej i to właśnie z nich twórz spójne kompozycje. Dzięki temu unikniesz chaosu i uzyskasz tym samym harmonię.
PS. Nigdy, przenigdy nie decyduj się na kwiaty sztuczne!

Dekoracje tworzą magiczny klimat i potrafią zmienić nawet najbardziej „zwykły” stół w szalenie urokliwy.

Dekoracje na stołach weselnych

Czego na stole zabraknąć nie może? Winietek, świec i wspomnianych chwilę temu kwiatów lub roślin. Muszą być też serwetki (w wersji premium z pasującymi serwetnikami), a w wersji idealnej również podtalerze i karty z menu. Możesz pokusić się też o bieżniki. Dodatkową ozdobą są często podziękowania dla gości, ponieważ znikają dopiero po wyjściu weselników. Dlatego pamiętaj, aby i te drobiazgi pasowały do reszty.

Dekoracja sali weselnej – niech się stanie światło

Nic tak nie tworzy klimatu i atmosfery, jak świece. Osobiście je uwielbiam i wypełniam nimi każdą wolną przestrzeń. Z tego powodu stosuję lampiony, kandelabry, kieliszki, butle, słoiki — świece i tea lighty komponują się w nich doskonale. Mogą stać, pływać lub być zanurzone w piasku, lub kryształach. Wybierz styl wesela i szukaj pasujących rozwiązań.

Koordynacja Dnia Ślubu

Spójność barw i wzorów

Harmonia i konsekwencja wystroju jest dla mnie bardzo istotna. Dlatego radzę Ci nie mieszać zbyt wielu matywówów i kolorów. Lepiej skupić się na podstawowej palecie i kierować się nią przy wyborze kolejnych elementów. Jeśli planujesz ślub na przykład w klimacie marynistycznym, stwórz listę najbliższych Ci skojarzeń i przedmiotów z nim związanych. Dopisz 3 najistotniejsze kolory i… gotowe!

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak to wszystko ugryźć,a dekoracja sali weselnej spędza Ci sen z powiek… Napisz do nas, chętnie Ci pomożemy!

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA oraz Politykę Prywatności i Warunki korzystania z usług Google .

    dekoracje, inspiracje na stoły weselne, kwiaty, stoły weselne

    designed with ❤ for massima.pl