Chcecie zlecić nam
kompleksową organizację Waszego Ślubu?

A może potrzebujecie tylko niewielkiego wsparcia?
Kompleksowa Organizacja Ślubu
01

Kompleksowa Organizacja Ślubu

Minimum stresu i maksimum przyjemności dla Was. Organizację przejmuje Massima Team, a Wy czerpiecie radość i cieszycie się każdą chwilą tego wspaniałego czasu.
Koordynacja Dnia Ślubu
02

Koordynacja Dnia Ślubu

Wszystko przygotowaliście samodzielnie, ale brakuje Wam trzeciej ręki lub nie możecie być w dwóch miejscach jednocześnie? Wkraczamy do akcji i stoimy na straży scenariusza Waszego Dnia Ślubu, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.
Polecenie podwykonawców
03

Polecenie podwykonawców

Macie kłopot ze znalezieniem fotografa, cukierni, a może fotobudki? Z chęcią polecimy Wam sprawdzone adresy, abyście nie tracili czasu na wertowanie internetu.

Ślub Last Minute
04

Ślub Last Minute

Czasu zostało niewiele, a sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, a radość zastępują nerwy? Już wiesz, że najlepszą opcją będzie pomoc Konsultanta Ślubnego!
Dekoracja Sali Weselnej
05

Dekoracja Sali Weselnej

Kwiaty, winietki, podtalerze, kokardy na krzesła, a może napis LOVE? Wasz Ślub może być spójny i perfekcyjny! Pomożemy Wam w stworzeniu dekoracji Waszej Sali Weselnej.
Typowanie Lokalizacji
06

Typowanie Lokalizacji

Miejsc jest wiele, ale wyjątkowych lokalizacji dostosowanych do konkretnych potrzeb już nie tak dużo. Zaproponujemy Wam miejsce idealne, które swoim charakterem spełni Wasze oczekiwania.
Ślub w plenerze
07

Ślub w plenerze

Wyjątkowe momenty wymagają wyjątkowych okoliczności. Dlatego, jeśli marzycie o Ślubie na łonie natury, zorganizujemy go dla Was. Perfekcyjnie.
Co możemy razem zrobić
Konsultacja Ślubna
KONSULTACJA ON-LINE

Wedding Assist

Nie bardzo wiecie, od czego zacząć? A może zatrzymaliście się na pewnym etapie przygotowań? Chętnie „spotkamy się z Wami” on-line i przy kubku herbaty pomożemy odnaleźć odpowiedzi.

designed with ❤ for massima.pl